Одесса: Вигідна співпраця з ТМ Огородник

Вигідна співпраця з ТМ Огородник
Вигідна співпраця з ТМ Огородник
Вигідна співпраця з ТМ Огородник

Дистрибуційний напрям діяльності ТОВ «Едельвелла» представлений ТМ «Огородник» і ТМ «Цілющі криниці». За 15 років існування компанія завоювала довіру споживачів завдяки високому рівню сервісу і якості продукції.

ТМ «Огородник» – виробник натуральних приправ, спецій і пряностей високої якості. Асортимент, який ми маємо, здатен задовольнити навіть найвимогливішого споживача. Ми гарантуємо якість наших приправ, оскільки вони виготовлені із високоякісних інгредієнтів. Наявність власної лабораторії дозволяє нам не сумніватися в нашому продукті та сміливо стверджувати, що він відповідає високим стандартам.

ТМ «Цілющі криниці» займається виробництвом мінеральної води. Воно розташоване в найбільш екологічно чистому місці Закарпаття, поряд із санаторієм «Шаян». Власна лабораторія хімічного і мікробіологічного контролю постійно перевіряє нашу продукцію на відповідність заявленим стандартам якості.

Компанія «Едельвелла» шукає партнерів і запрошує до співпраці всіх, хто хоче отримати високоякісну продукцію за доступною ціною. Давайте працювати разом!

Дополнительная информация на сайте edelwella.com.ua


TM Ogorodnik
г. Одесса
Хуст, Шаянская, 51, кв. а
Tел.: 0314251991, 0673128160
Написать письмо автору
Сайт: http://edelwella.com.ua/
Размещено: 28.05.2018 07:51
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении![Страница сгенерирована за 0.02 сек]