Одесса: Вигідна співпраця з ТМ Огородник

Вигідна співпраця з ТМ Огородник
Вигідна співпраця з ТМ Огородник
Вигідна співпраця з ТМ Огородник

Дистрибуційний напрям діяльності ТОВ «Едельвелла» представлений ТМ «Огородник» і ТМ «Цілющі криниці». За 15 років існування компанія завоювала довіру споживачів завдяки високому рівню сервісу і якості продукції.

ТМ «Огородник» – виробник натуральних приправ, спецій і пряностей високої якості. Асортимент, який ми маємо, здатен задовольнити навіть найвимогливішого споживача. Ми гарантуємо якість наших приправ, оскільки вони виготовлені із високоякісних інгредієнтів. Наявність власної лабораторії дозволяє нам не сумніватися в нашому продукті та сміливо стверджувати, що він відповідає високим стандартам.

ТМ «Цілющі криниці» займається виробництвом мінеральної води. Воно розташоване в найбільш екологічно чистому місці Закарпаття, поряд із санаторієм «Шаян». Власна лабораторія хімічного і мікробіологічного контролю постійно перевіряє нашу продукцію на відповідність заявленим стандартам якості.

Компанія «Едельвелла» шукає партнерів і запрошує до співпраці всіх, хто хоче отримати високоякісну продукцію за доступною ціною. Давайте працювати разом!

Дополнительная информация на сайте edelwella.com.ua


TM Ogorodnik
г. Одесса
Хуст, Шаянская, 51, кв. а
Tел.: 0314251991, 0673128160
Написать письмо автору
Сайт: http://edelwella.com.ua/
Размещено: 28.05.2018 07:51
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Ви бажаєте купити LED лампи недорого? Шукаєте самі вигідні умови, де якість буде високою, а ціна на LED лампи мінімальною? Тоді ми зможемо допомогти Вам! Ми далеко не перший рік реалізуємо LED лампи напряму від виробника. З нами Ваша покупка буде максимально зручною та вигідною. Ми даємо можливість купить LED лампи A60 7W, A60 9W, A60 12W по привабливій ціні (рік виготовлення – 2018). Основні характеристики: - джерело світла: LED; - потужність: 85V-240V; - світловий потік: 240; - світловий ефект: 80/100; - CRI (Ra>): 80; - чистий білий: 4000-5500 К; - тепло білий: 2700-3200 К; - прохолод ...

[Страница сгенерирована за 0.024 сек]