Одесса: Адміністратор стоматологічної клініки (медичного центру), медичний реєстратор, менеджер з продажу медичних товарів та послуг. Резюме. Одеса.

Адміністратор стоматологічної клініки  (медичного центру), медичний реєстратор, менеджер з продажу медичних товарів та послуг. Резюме. Одеса.
Адміністратор стоматологічної клініки  (медичного центру), медичний реєстратор, менеджер з продажу медичних товарів та послуг. Резюме. Одеса.


Адміністратор медцентру (стоматологічної клініки), медичний реєстратор, менеджер з продажу медичних товарів та послуг. Одеса. Резюме.

Клієнтоорієнтованість, вміння у режимі активного самоконтролю організувати швидку взаємодію між співробітниками Клініки та Пацієнтами.

Оформлення медичної документації у паперовому та електронному вигляді в відповідній програмі на ПК, ведення облікової та звітної документації.

Ведення та систематизація бази Пацієнтів у відповідних програмах на ПК: внесення даних про пацієнтів, про лікування, заповнення електронних та паперових карток пацієнтів тощо.

Знання законодавчої бази, що регламентує медичну діяльність, правил документообігу та фінансово-господарської діяльності.

Пошук та залучення нових Клієнтів, робота з існуючою Клієнтською базою та її систематизація.

Вміння вміння працювати з запереченнями, претензіями, скаргами пацієнтів та третіх осіб, навички позитивної мотивації Пацієнтів та співробітників Клініки.

Оформлення документів на закупівлю/продаж товарів медичного призначення від договорів до товарно-транспортних накладних та ін.

Робота в програмі Dentist Plus та інших програмах обліку на ПК: внесення даних про пацієнтів, про лікування, заповнення електронних та паперових карток пацієнтів.

Підготовка документів для лікарів на поточний день.

Проведення всіх розрахункових операцій із Пацієнтом, заповнення журналу руху коштів.

Контроль залишків витратних медичних матеріалів, формування своєчасних замовлень із контролем доставки.

Закупівля витратних (стоматологічних) матеріалів для повноцінної роботи Клініки.

Організація та документальне оформлення поставок фармацевтичних товарів та товарів медичного призначення.

Розуміння процесу закупівель необхідних матеріалів та послуг, контроль їх належної якості та кількості, товаро-супровідних документів.

Ведення складського та управлінського обліку у програмах 1С, CRM тощо.

Відображення торгових операцій (прихід, витрата, повернення постачальнику, переміщення, списання, взаєморозрахунки з контрагентами тощо) у відповідній програмі на ПК.

Контроль складських залишків та складання звіту про необхідні запаси, резерви.

Контроль дебіторської та кредиторської заборгованості.

Облік та контроль взаєморозрахунків з Покупцями та Постачальниками.

Замовлення канцелярії, госп.товарів, води в офіс, оплата рахунків зв"язку, комунальних послуг, оренди тощо.

Оформлення первинних документів на прихід чи відвантаження товарів, переміщення товарів.

Перевірка правильності заповнення та відповідності первинних документів законодавству та правилам, встановленим на Підприємстві.

Вивчення ринку пропозицій Постачальників товарів та потреб Покупців з метою оптимального вибору.

Навички ведення товарного, фінансового, управлінського документообігу.

Навички та знання закупівельних, складських та продажних процесів.

Робота з митницею, складська та транспортна логістика.

Підготовка та аналізування даних для прийняття управлінських рішень.

Прийом/надсилання документів, реєстрація документації, документообіг між підрозділами Компанії.

Ведення звітних документів.

Касова дисципліна.

Ведення бази даних пацієнтів.

Підтримка у належному стані обов"язкової інформації в куточку (папці) споживача послуг медичного закладу.Медичний реєстратор, менеджер з продажу медичних т
г. Одесса
Одеса
Tел.: 0952017608
Написать письмо автору
Размещено: 18.11.2023 13:27
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Начальник юридичного відділу, юрист, начальник відділення банку, комерційний директор, заступник директора, менеджер. Резюме. Одеса. Розбираюся у законодавстві, маркетингу і технологіях продажів, правилах прийому, зберігання та відпуску товарів, технології управління підприємством, правилах документообігу. Юрист, управлінець, менеджер. Розбираюся у кадровому діловодстві. Можу перекладати і писати на декількох мовах. Одеса, easypay-shop.com/index.php?ukey=news&blog_id=99

Помічник, асистент уповноваженої особи, відповідальної за функціонування системи забезпечення якості лікарських засобів в аптеці, на аптечному складі. Резюме. Одеса. - допомога Ліцензіату в організації ефективної роботи аптеки (аптечного складу), у підтримці необхідного асортименту та кількості виробів медичного призначення із замовленням, оформленням та моніторингом постачання, допомога у веденні обліку дефектури асортименту аптеки (аптечного складу); - допомога у контролі термінів придатності та у контролі дотримання правил зберігання різних груп лікарських засобів, у веденні раціонального ...

Регіон: Одеська обл.|| м. Одеса (Район Парка Шевченка | Консульства Польщі) Одеса. Професійний переклад з німецької (на німецьку мову) + Якісне професійне навчання німецької мові ++ Спеціаліст - Професіонал пропонує послуги по приватному (індивідуальному ) навчанню німецької мови. Застосовується індивідуальний підхід до кожного з охочих опанувати німецькою мовою, з урахуванням знань, умінь і поставленої мети. Також пропонуються послуги з професійного перекладу з німецької мови будь-яких вихідних текстових матеріалів - на російську або українську мови. Можлива підготовка абітур ...

Менеджер по приёму и оформлению заказов, менеджер по работе с Клиентами, оператор ПК, помощник логиста, оперативный (операционный) менеджер, диспетчер (ТТН). Одесса. Резюме. Внесение в базу данных ассортимента товаров, сроков оплаты, контроль сроков оплаты, своевременное обновление базы данных. Ведение и систематизация клиентской базы в соответствующих программах. Ведение складского и управленческого учёта в программах 1С, CRM и т.д. Оперативный учет товаров продовольственной и непродовольственной групп. Отражение торговых операций (приход, расход, возврат поставщику, перемещение, списание, ...

Оператор ПК, оператор 1С, менеджер по работе с клиентами, менеджер по приёму заказов, логист, менеджер по логистике. Резюме. Одесса. Внесение в базу данных ассортимента товаров, сроков оплаты, контроль сроков оплаты, своевременное обновление базы данных. Ведение и систематизация клиентской базы в соответствующих программах. Ведение складского и управленческого учёта в программах 1С, CRM и т.д. Оперативный учет товаров продовольственной и непродовольственной групп. Отражение торговых операций (приход, расход, возврат поставщику, перемещение, списание, взаиморасчёты с ко ...

[Страница сгенерирована за 0.03 сек]